Thashetheme Vipash

Shko poshtė

Thashetheme Vipash

Mesazh  Admin prej Wed Aug 08, 2007 1:44 pm

KENGETARI SHQIPTAR NGA SUEDIA BLERO NDAHET NGA E FEJUARA

Kengetari shqiptar nga Suedia BLERO eshte ndare nga e fejuara e tij. Ky ishte lajmi qe qarkullonte gjate pjesmarrjes se BLERO-s ne festivalin “KENGA MAGJIKE 2006” ne Tirane. Shkaqet e kesaj ndarje nuk dihen derisa vet BLERO nuk ka deklaruar asgje ne lidhje me te fejuaren e tij. Kurse thashethemet kane filluar te perhapen ne Suedi dhe gjithkah ku jane adheruesit e BLERO-s neper Shqiperi.

Nje nga thashthemet eshte se rritja e popullaritetit te BLERO-s ne Shqiperi dhe shoqerimi i tij me goca te bukura ne Tirane, ka bere qe e fejuara e tij te jete xheloze dhe gjithe mllefin ta hedh mbi BLERO-n per tradheti ne dashuri. Sa eshte e vertet qe BLERO ka afere te tille dhe cila eshte e verteta, kete e di vetem BLERO dhe shoku i tij Shpat Kasapi. Kurse vet BLERO nuk ka konfirmuar asgje ne ndonje nga mediat shqiptare.

Si duket nje kohe te gjate BLERO nuk ka qene i kenaqur me te fejuaren dhe shepesh e kane takuar neper klubet e nates vete. Ne disa raste BLERO eshte pare me Shpat Kasapin ne disa klube te Suedise deri ne oret e mengjesit. Nje thashethem tjeter, por qe vjen me teper nga xhelozia e meshkujve, eshte se BLERO nuk mund te mbaj asnje femer per shkak se eshte i lidhur teper ngusht me Shpat Kasapin. Kush kujt i hypi, nje Zot e di, keshtu shprehen disa ne Suedi. Nese kjo thashetheme eshte e vertete, do te ishte vertete lajmi me interesant per vitin 2006, pas skandalit te Enis Gjonit.

Sidoqofte, Blero ka arrit sukses dhe eshte momentalish ka kerkohet nga funcat ne Shqiperi. Pasi ai po rri me goca te bukura ne Tirane meshkujt nga xhelozia le te flasin sa te duan.

_________________
Mire se vini ne http://inteneti.nice-subject.com
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Location : albania
Registration date : 05/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://albania.nice-subject.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi