neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Shko poshtė

neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Mesazh  BABA_RECORD prej Fri Aug 10, 2007 10:25 pm

beni kerkesen ketu dhe do jua gjejm .

BABA_RECORD

Numri i postimeve : 37
Registration date : 08/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Mesazh  D+I+A+L-L=FAMILY prej Sun Aug 12, 2007 9:45 pm

nqs ka mundesi per kengen e fudit te Etno Egjujve titullin nuk ja di
avatar
D+I+A+L-L=FAMILY

Numri i postimeve : 7
Registration date : 11/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ckemi

Mesazh  PAPI@CHINO prej Sun Aug 12, 2007 10:11 pm

po ti bjer titullin se kongen ta gjej ne vend
avatar
PAPI@CHINO

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Mesazh  PAPI@CHINO prej Mon Aug 13, 2007 6:24 pm

ketu tek ky link do te gjesh kengen e fundit te etno engjujt


https://www.youtube.com/watch?v=8UU0xc2cDMEThe king King
avatar
PAPI@CHINO

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Mesazh  D+I+A+L-L=FAMILY prej Mon Sep 03, 2007 8:07 am

flm lali

po kengen e Xenit-Vai i bylbylit mundesh me ma gjet dot Plz
avatar
D+I+A+L-L=FAMILY

Numri i postimeve : 7
Registration date : 11/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi