CMENDIM KENI PER REGGAETONIN ??

Shko poshtė

CMENDIM KENI PER REGGAETONIN ??

Mesazh  PAPI@CHINO prej Sat Aug 11, 2007 1:08 am

cmendim keni per reggaetonin a i shkon shqipetarve te bejn reggaeton?
avatar
PAPI@CHINO

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CMENDIM KENI PER REGGAETONIN ??

Mesazh  D+I+A+L-L=FAMILY prej Sun Aug 12, 2007 10:07 pm

normal qe u shkon perse cfare kane te huajt qe kendojne reggaton edhe ato si puna jone jane vetem gjuha qe kane i ndryshon nga ne dhe asgje me shume e keshtu reggatoni eshte i pergjithshem
avatar
D+I+A+L-L=FAMILY

Numri i postimeve : 7
Registration date : 11/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi