Formula 1

Shko poshtė

Formula 1

Mesazh  Admin prej Mon Aug 06, 2007 10:04 pm

Luis Hamilton rremben perseri kreun . Pasi nje penalizimi te Alonsos nga FIA prej 5 vendesh qe do te dhote te nisej nga nga vendi i 6 .Luis hemilton ka dominuar gjate gjithe gares , pavaresisht perpjekeve te Kimi Raikonen-it ta paraklonte por ka qene e veshtire per te .Luis hemilton e con ne 7 pike diference ndaj shokut te tij te skuadres Alonsos dhe ne 37 per konstruktior.Edhe nje here Luis Hamilton tregon se eshte nje kocke e forte .
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Location : albania
Registration date : 05/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://albania.nice-subject.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi